TÜRKİYE'NİN EN UCUZ KUMAŞ SATIŞ PLATFORMU

Sorunlar Ve Çözümleri

Üyelik ile ilgili sorular

Teslimat Takibi


Kumasfabrik.com'dan satın almış olduğunuz ürününüzün takibi için siparişiniz işleme konulduğunda ve sevk durumuna ilişkin ilk aşamada e-posta mesajı ile bilgilendirilmektedir.

Tarafınızdan belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Son olarak siparişiniz anlaşmalı kargo firmasına verildiği an da kayıt aşamasında vermiş olduğunuz cep telefon numarasına ve e-posta adresinize gönderildi bilgisi verilmektedir.

İADE ŞARTLARI :


İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

Ürünün faturası, iade formu, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak Kumasfabrik.com' un bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçersizdir.

İade etmek istediğiniz ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Kumasfabrik.com 'a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Değerli Kullanıcılarımız Ürün satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Öncelikle bir ürün seçin
 • Ardından Sepete Ekle Butununa tıklayınız.
 • Daha eklemek istediğiniz ürün olursa seçip ekleyin 
 • Ardından Üste bulanan sepet butonuna tıklayınız.
 • Karşınıza gelen sayfada ürün toplam fiyat ve seçtiğiniz ürünler bulunmaktadır.
 • burada sizden istenilenleri doldurup satın alabilirsiniz.
 • Screenshot_6
  Gerekli Kumaş Ölçüleri Yukarıda Verilmiştir.

  Site Güvenliği :

  Sitemiz üzerinde yapılan tüm alışverişler bankalar üzerinde 3D SECURE Kullanmaktadır.